Facebook Google+ Twitter

SuperPlay

SuperPlay servisi nedir?

SuperPlay, internet üzerinden kirala-izle modeliyle hiç beklemeden en popüler filmleri ve aylık abonelikle SinemaTV kanallarında 7/24 yayınlanan HD kalitesindeki filmleri izleyebileceğiniz bir servistir.

SuperPlay üzerinden film izlemek için ne yapmam gerekir?

Bu servisten yararlanmak için herhangi bir internet servis sağlayıcısı üzerinden internet abonesi olmanız ve Superplay müşteri numarası / şifresine sahip olmanız yeterlidir.
Eğer Turkcell Superonline adsl veya fiber kullanıcısıysanız size verilen müşteri numarası ve şifresini kullanarak hemen giriş yapabilirsiniz.
Eğer Turkcell Superonline adsl veya fiber kullanıcısı değilseniz hemen Superplay'e ücretsiz üye olabilirisiniz ve üyelik sonrası size verilen müşteri numarası ve şifresi ile Superplay'e giriş yapabilirsiniz .

İsteğe bağlı içerik üzerinden film izleyebilmek için internet hızımın ne olması gerekir?

Servisin en önemli özelliklerinden birisi izlediğiniz videonun kalitesinin o anki internet hızına göre değişebilmesidir. İnternet bağlantınız ne kadar hızlı olursa yayınlar o kadar kaliteli gösterilecektir. Bağlantı hızınız düştükçe yayının kesilmemesi için görüntü sıkıştırması uygulanmakta, bu da görüntü kalitesinin düşmesine yol açmaktadır. Bütün bunlar siz videonuzu izlerken sistem tarafından gerçekleştirilecek olup, filminizi izlerken herhangi bir kesinti yaşamanıza yol açmayacaktır. Videoları ne kadar kaliteli izlemek istiyorsanız, hızınızın da o kadar yüksek olması gerekmektedir. Ayrıca tavsiyemiz, servisten yararlanırken internetin yoğun olarak kullanılmaması ve dosya yüklemesi yapılmamasıdır.

SuperPlay servisi üzerinden film izleyebilmek için nasıl bir bilgisayara ve hangi programlara ihtiyacım var?

Bilgisayarınızla, internet üzerinden herhangi bir video seyredebiliyorsanız, SuperPlay servisinden sorunsuz yararlanabileceksiniz demektir. Servis Adobe Flash altyapısı kullanarak hazırlanmıştır. Bu teknoloji, internette önde gelen video sitelerinin kullandığı bir teknolojidir. Dolayısıyla herhangi bir internet tarayıcısı ve herhangi bir işletim sistemi ile servisimizden Adobe Flash'ın en son sürümünün yüklenmiş olması şartıyla yararlanabilrsiniz.

SuperPlay servislerini bilgisayarımı televizyona bağlayarak izleyebilir miyim?

Evet bağlayabilirsiniz. Bilgisayarınızın video çıkış özelliği (HDMI, DVI, VGA, S-Video, Composite, vs..) varsa ve gerekli kablolara sahipseniz bilgisayarınızı televizyona bağlayarak hem Lig TV yayınını hem de Film içeriklerini televizyonunuzda izleyebilirsiniz. Görüntü kalitesinde düşüş olmaması için kullandığınız kabloların yüksek çözünürlüğü desteklemesi gerekmektedir. HDMI, VGA ve DVI kabloları ile izlediğiniz zaman görüntü kalitesinde herhangi bir düşüş yaşamazsınız. Bilgisayar özelliklerinize bağlı olarak ses çıkışını bu kablolar ile televizyona aktaramayabilirsiniz. Bunun için ses çıkışınızı ilgili kablolar aracılığı ile televizyonunuza veya ses sistemiminize bağlamanız gerekmektedir. Bağlantıları yaptıktan sonra bilgisayarınızda gerekli ayarları yapmayı unutmayınız.

SuperPlay üzerinden film izlediğim zaman kotamdan sayılıyor mu?

Turkcell Superonline Fiber İnternet abonelerimizin izledikleri içerikler kotalarında düşmeyecektir. Turkcell Superonline ADSL abonelerimizin ise SuperPlay istege bağlı film içeriklerinden faydalanmaları durumunda, kotalarından düşülecektir. Limitsiz ADSL aboneliği olan müşterilerimiz ise bu servisten kota kaygısı yaşamadan yararlanabilirler.

SuperPlay filmlerini bilgisayarıma indirebilir miyim?

Bu filmleri internet üzerinden belirtilen kullanım koşulları çerçevesinde izleyebilir ancak bilgisayarınıza indiremezsiniz.

SuperPlay'de sunulan filmlerde altyazı ve Türkçe dil seçeneği var mı?

Filmleri ister Türkçe dublajlı, ister orijinal dilinde Türkçe altyazılı izleyebilirsiniz.

SinemaTV'den film izlemek için ücret ödemem gerekiyor mu?

SinemaTV'ye üye olunduğunda, SinemaTV'nin aylık abonelik ücreti 6,99 TL olarak kullanıcıların faturalarına yansıtılacaktır.
Eğer Turkcell Superonline Fiber veya ADSL abonesi değilseniz SinemaTV paketlerinden herhangi birisini satın alabilirsiniz.

Paket ücretleri:

  • 1 aylık SinemaTV paket ücreti 9,90 TL
  • 3 aylık SinemaTV paket ücreti 26,99 TL
  • 6 aylık SinemaTV paket ücreti 44,99 TL
  • 12 aylık SinemaTV paket ücreti 75,99 TL

SinemaTV'den nasıl film izleyeceğim?

SinemaTV'den film izlemek için;


Eğer Turkcell Superonline adsl veya fiber abonesiyseniz SuperPlay'e müşteri numaranız ve şifreniz ile giriş yapabilir, SinemaTV'ye abone olup 7 gün 24 saat filmleri izleyebilirsiniz.
Eğer Turkcell Superonline adsl veya fiber abonesi değilseniz Superplay'e üye olduktan sonra size verilecek olan müşteri numarası ve şifresi ile giriş yapabilir , SinemaTV'ye abone olup 7 gün 24 saat filmleri izleyebilirsiniz.

SinemaTV'den film izlemek için bilgisayarıma herhangi bir program indirmem gerekli mi?

SinemaTV'den film izlemek için bilgisayarınıza herhangi bir program indirmeniz gerekmemektedir.

SinemaTV'de izlediğim filmlerin yayın kalitesi nedir?

SinemaTV'de izlediğiniz filmler HD kalitesindedir.

SinemaTV içeriklerini yurt dışından izleyebilir miyim?

SinemaTV içeriklerine yurt dışından erişmeniz mümkün değildir.

SinemaTV'de yayın akışı ve izlediğim film detaylarını görebiliyor muyum?

SinemaTV'de yayın akışına ve izlediğiniz filmlerin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

RedPoint kategorisindeki içerikleri nasıl izleyebilirim?

RedPoint kategorisindeki içerikleri izleyebilmeniz için, sistemimize daha önce kayıt ettirmiş olduğunuz cep telefonunuza gelen PIN şifresini adult sayfasındaki ilgili alana girmeniz ve onay vermeniz gerekmektedir.

RedPoint içeriklerin ücreti nedir ve bu ücreti hangi yollarla ödeyebilirim?

RedPoint içeriklerinin Turkcell Superonline ADSL veya Fiber İnternet aboneleri için ücreti 3,99 TL'dir ve satın aldığınız her adult içeriğin ücreti Turkcell Superonline hizmet faturanıza yansıtılacaktır. Eğer Turkcell Superonline ADSL veya Fiber İnternet abonesi değilseniz size sunulan ve size uygun olan paketlerden satın alarak içerikleri izleyebilirsiniz.

Ödeme seçenekleri nelerdir?

Turkcell Superonline ADSL veya Fiber İnternet abonesi olan kullanıcıları için;

Superplay'de izledikleri içeriklerin ücretleri veya abone oldukları paketlerin ücretleri faturalarına yansıtılır.

Turkcell Superonline ADSL veya Fiber İntenet abonesi olmayan kullanıcıları için;

Superplay'de izledikleri içeriklerin ücretlerini veya abone oldukları paketlerin ücretlerini kredi kartı ile ödeyebilirler .

Kirala-İzle servisinin ücretleri nelerdir?

Turkcell Superonline ADSLve Fiber İnternet aboneleri kirala-izle servisinde içerik başına 2,99 TL ücret öderler.

Dilerlerse 0,90 TL'ye haftanın filmini satın alabilir ya da 9 TL'lik paket seçeneğini seçip Oscar'lı filmlerden en yenilere, aksiyondan romantik komediye istedikleri üç filmi izleyebilirler

SinemaTV

Turkcell Superonline ADSL veya Fiber İnternet aboneleri için:

Üye olunduğunda, SinemaTV paket ücreti aylık 6,99 TL'dir ve ilk faturanıza yansıtılacaktır. Aboneliğiniz iptal edilmediği sürece yenilecektir.

Turkcell Superonline ADSL veya Fiber İnternet abonesi olmayan kullanıcılar için:

SinemaTV'de kendilerine uygun paketlerden birini seçerek abonelikerini başlatabilirler.

Paketler:

  • 1 aylık paket; 9,90 TL
  • 3 aylık paket; 26,99 TL
  • 6 aylık paket; 44,99 TL
  • 12 aylık paket; 75,99 TL

Kirala-İzle

0,90 TL'ye Haftanın Filmini ya da 2,99 TL'ye Oscar'lı filmlerden en yenilere, aksiyondan romantik komediye sayısız filmi izleyin.

Dilerseniz 9 TL'lik paket seçeneğini seçip birden fazla film izleme hakkına sahip olabilirsiniz.
*Kiraladıktan sonra 30 gün içerisinde filmi izlemeye başlayabilir, filmi izlemeye başladıktan sonra 24 saat içerisinde de dilediğiniz kadar izleyebilirsiniz. 24 saat sonra filmi izleme hakkınız sonlandırılacaktır