Facebook Google+ Twitter
süperdepo

Artık SüperDepo ile bilgileriniz emin ellerde!

En değerli anlarınızı hatırlatan video ve fotoğraflarınızı, işinizle ilgili kritik dosyalarınızı ve önemli bilgilerinizi bilgisayarınızda ya da harici disklerinizde kayıtlı tutuyorsanız, bilgisayarınız arızalandığında, harddiskiniz kaybolduğunda ya da çalındığında bu verileri sonsuza dek kaybedersiniz.

SüperDepo ile değerli dosyalarınızı kaybetme riski olmadan koruyabilir, harici disk, flash bellek gibi ekipmanlar taşımanıza gerek kalmadan, ister bilgisayarınızdan ister tablet ya da akıllı telefonunuzdan kolayca ve güvenli bir şekilde erişebilirsiniz.

Kolay erişim
SüperDepo’daki dosyalarınıza; Windows, Mac, iOS, Android işletim sistemlerinde aynı hesabı kullanarak erişebilirsiniz.

Hızlı dosya transferi
Turkcell Superonline Fiber İnternet abonesi olarak, hızınız ne olursa olsun, dosyalarınızı 100 Mbps hızla yükleyebilir, yüksek boyutlu dosyalarınızı yüklemek için uzun süre beklemezsiniz.

Özgürce paylaşma
Müzik, video, fotoğraf dahil tüm dosyalarınızı herhangi bir dosya paylaşım sitesi kullanmanıza gerek kalmadan gönderebilir, Facebook, Twitter gibi sosyal platformlarda anında paylaşabilirsiniz. Dilerseniz paylaştığınız dosya için bir şifre belirleyerek, sadece şifreyi bilen kişilerin dosyaya ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Otomatik yedekleme
Belirlediğiniz zaman aralığına göre bilgisayarınızın otomatik olarak yedeklenmesini sağlayarak, dosyalarınızı; bilgisayarınızın bozulması, harici diskinizin kaybolması veya çalınması gibi durumlara karşı koruyabilirsiniz.

Yüksek güvenlik
Depoladığınız ve yedeklediğiniz tüm dosyalarınız Turkcell Superonline’ın ileri teknoloji ile donatılmış veri merkezlerinde güvenli ve şifrelenmiş olarak tutulmaktadır.

www.superdepo.net adresinden hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.