SuperDepo

SüperDepo ile değerli dosyalarınızı kaybetme riski olmadan koruyabilir, harici disk, flash bellek gibi ekipmanlar taşımanıza gerek kalmadan, ister bilgisayarınızdan ister tablet ya da akıllı telefonunuzdan kolayca ve güvenli bir şekilde erişebilirsiniz.

Nedir ?

SuperDepo

En değerli anlarınızı hatırlatan video ve fotoğraflarınızı, işinizle ilgili kritik dosyalarınızı ve önemli bilgilerinizi bilgisayarınızda ya da harici disklerinizde kayıtlı tutuyorsanız, bilgisayarınız arızalandığında, harddiskiniz kaybolduğunda ya da çalındığında bu verileri sonsuza dek kaybedersiniz.


SüperDepo ile değerli dosyalarınızı kaybetme riski olmadan koruyabilir, harici disk, flash bellek gibi ekipmanlar taşımanıza gerek kalmadan, ister bilgisayarınızdan ister tablet ya da akıllı telefonunuzdan kolayca ve güvenli bir şekilde erişebilirsiniz.


Kolay erişim


SüperDepo’daki dosyalarınıza; Windows, Mac, iOS, Android işletim sistemlerinde aynı hesabı kullanarak erişebilirsiniz.


Hızlı dosya transferi


Turkcell Superonline Fiber İnternet abonesi olarak, hızınız ne olursa olsun, dosyalarınızı 100 Mbps hızla yükleyebilir, yüksek boyutlu dosyalarınızı yüklemek için uzun süre beklemezsiniz.


Özgürce paylaşma
Müzik, video, fotoğraf dahil tüm dosyalarınızı herhangi bir dosya paylaşım sitesi kullanmanıza gerek kalmadan gönderebilir, Facebook, Twitter gibi sosyal platformlarda anında paylaşabilirsiniz. Dilerseniz paylaştığınız dosya için bir şifre belirleyerek, sadece şifreyi bilen kişilerin dosyaya ulaşmasını sağlayabilirsiniz.


Otomatik yedekleme


Belirlediğiniz zaman aralığına göre bilgisayarınızın otomatik olarak yedeklenmesini sağlayarak, dosyalarınızı; bilgisayarınızın bozulması, harici diskinizin kaybolması veya çalınması gibi durumlara karşı koruyabilirsiniz.


Yüksek güvenlik


Depoladığınız ve yedeklediğiniz tüm dosyalarınız Turkcell Superonline’ın ileri teknoloji ile donatılmış veri merkezlerinde güvenli ve şifrelenmiş olarak tutulmaktadır.


www.superdepo.net adresinden hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

​Paket​Aylık Fiyat​Yıllık Fiyat
​10 GB depolama1 TL​9 TL​
100 GB depolama + yedekleme + senkronizasyon ​​5 TL​49 TL
1000 GB depolama + yedekleme + senkronizasyon ​​​9 TL​99 TL

SüperDepo’ya Online İşlem Merkezi’nden ya da Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’ni arayarak abone olabilir, www.superdepo.net​ adresinden hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.


Turkcell Superonline Fiber internet kullanıcıları bilgisayarlarından SüperDepo hizmetini kullandıklarında gerçekleşen upload/download trafiği kotalarından sayılmaz.


Turkcell Superonline ADSL kullanıcıları ise mevcut kotasından kullanılır, sayılır. Bu nedenle kotalı ADSL paketi kullanan abonelerimize, Limitsiz Paket’e geçiş yapmaları önerilir.


SüperDepo hizmeti 3 farklı kapasitede sunulmaktadır. Paketler aylık ve yıllık fiyat seçenekleri ile satın alınabilmektedir. Fiyatlara (%18) KDV dahildir. Aylık bedel her ay müşteri faturasına yansıyacaktır, yıllık bedel ise tek seferlik olarak kayıt olduktan sonraki ilk faturasına yansıtılır.


SüperDepo aylık ve yıllık sunuları müşteri tarafından iptal edilmediği sürece yenilenir. Paket iptal talebi doğrultusunda iptal gerçekleştiğinde SüperDepo içerisinde bulunan bilgiler 1 aylık süre boyunca sistemlerimizde tutulup daha sonra silinecektir.

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

NASIL BAŞVURABİLİRİM?

Sayfayı kaydırın