Facebook Google+ Twitter

Turkcell Superonline’dan size özel TV

Turkcell TV bilgisayarınızda istediğiniz zaman, istediğiniz yerde sizinle.

İster 54'den fazla TV kanalını canlı canlı izleyin, ister istediğiniz programı geri sarıp baştan izleyin. Yorumlarınızı Facebook’ta, Twitter’da paylaşın, televizyon keyfini Turkcell Superonline hızıyla katlayın.

Üstelik Turkcell Superonline fiber internet bağlantınızla izlediğiniz dizi, film ve canlı yayınlar, kotanızdan düşmüyor.

Seçenekler

Başlangıç Paketi

Başlangıç Paketi ile www.turkcelltv.com.tr adresinden TV ile aynı anda canlı yayınları izleyebilir, kaçırdığınız ya da yeniden izlemek istediğiniz dizilerin tekrarını ve filmler bölümündeki ‘Paketimden Seyret’ kategorisinde bu pakete özel tanımlanmış filmleri ücretsiz izleyebilirsiniz.

,
Sinema Paketi

Sinema Paketi ile hem www.turkcelltv.com.tr adresinden bilgisayarınız üzerinden TV ile aynı anda canlı yayınları izleyebilir, kaçırdığınız ya da yeniden izlemek istediğiniz dizilerin tekrarını izleyebilir hem de Filmler bölümündeki ‘Paketimden Seyret’ kategorisindeki yüzlerce filmden dilediğinizi istediğiniz zaman istediğiniz yerde izleyebilirsiniz.

Kullanım Şartları

Turkcell TV servisinden tüm Turkcell ve Turkcell Superonline aboneleri yararlanabilir. Turkcell Superonline aboneleri Turkcell TV’ye müşteri numaraları ve şifreleri ile giriş yapabilirler.

Turkcell Superonline fiber internet kullanıcıları bilgisayarlarından Turkcell TV’de dizi, film yada canlı yayın izlerken kotalarından sayılmaz, yani internet kullanımı için ücret yansıtılmaz.Sadece İnternet TV kanallarında fiber internet kotası etkilenmektedir.

Turkcell Superonline ADSL kullanıcıları ise mevcut kotasından kullanılır, sayılır. Bu nedenle kotalı ADSL paketi kullanan abonelerimize, Limitsiz Paket’e geçiş yapmaları önerilir.

Turkcell TV servisinin en önemli özelliklerinden biri izlediğiniz videonun kalitesinin o anki internet hızına göre değişebilmesidir. İnternet bağlantınız ne kadar hızlı olursa yayınlar o kadar kaliteli gösterilecektir.

Turkcell TV, Turkcell Superonline abonelerine, Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından faturalandırılacak Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.’ye ait bir web TV servisidir. Turkcell TV servisinden Turkcell Superonline Fiber İnternet ve ADSL aboneleri yararlanabilir.Turkcell Superonline Fiber İnternet aboneleri servisi kullanırken kotalarından sayılmaz; ADSL abonelerinin kotalarından sayılır. Turkcell TV kullanıcıları canlı yayınları, 3 saati geçmeyecek şekilde başına kadar geri alıp izleyebilir ve kiralanan filmleri 30 gün içerisinde, izlemeye başladıktan sonra ise 48 saat içerisinde istedikleri kadar izleyebilir. Ayrıntılı bilgi, ücretlendirme ve kayıt için www.turkcelltv.com.tr