POPÜLER KAMPANYALAR

BAŞARI HİKAYELERİ

NEDEN TURKCELL SUPERONLINE?

Neden Turkcell Superonline?  

Işık Hızında İnternet!

Türkiye'nin yenilikçi telekom operatörü olarak kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye'de işyerlerine kadar 1000 Mbps'ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel, kurumsal ve toptan segmentteki müşterilerine; ses, veri, genişbant internet erişimi, toplu ses taşıma, kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır.

  • Oyun Deneyimi

    Zengin Ürün

    Müşterilerimize gerekli olan genişbant internet, ses, erişim, veri merkezi ve bulut ihtiyaçları için geniş ürün yelpazesi ile eksiksiz çözüm sağlarız.

  • Film Keyfi

    Yaygın Hizmet Ağı

    Türkiye’nin 51 ilinde toplam 73 Kurumsal Çözüm Merkezi ile müşterilerimize Turkcell Superonline ürün ve hizmetlerini en kısa zamanda ulaştırırız.

  • Dosya Paylaşımı

    Güçlü Altyapı

    Kendi fiber optik altyapımız ile Türkiye’de işyerlerine kadar 1000 Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlarız.

  • Müzik Keyfi

    Yenilikçi Çözümler

    Turkcell Superonline Bulut Çözümleri, Network Set ve ihtiyaca göre uyarlanabilen veri merkezi çözümleri ile müşterilerimizin beklentilerini karşılamada yeni alternatifler sunarız.

  • Fotoğraf Paylaşımı

    Müşteri Odaklı

    Kurumsal Satış Ağımız, Teknik ekiplerimiz, Müşteri Hizmetleri ve Dijital Kanallarımız ile müşterilerimize ayrıcalıklı, kesintisiz ve güven veren bir deneyim yaşatmayı amaçlarız. 

​​​​
Sayfayı kaydırın