Facebook Google+ Twitter

Yönetim Takımımız

Murat ERKAN
Murat ERKAN - Genel Müdür
Murat Erkan, Turkcell Superonline ailesine Haziran 2008 tarihinde Genel Müdür olarak katılmıştır. Erkan, 1992 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Telekomünikasyon Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuştur. Profesyonel iş hayatına Toshiba’da başlayan Erkan, Biltam Mühendislik’te Uygulama Mühendisi olarak görev almış, ardından Cisco Türkiye’de Türkiye’nin ilk “Sistem Mühendisi” olmuştur. Murat Erkan Cisco’da, aralarında Turkcell’in de olduğu Türkiye’nin önde gelen finans ve telekom şirketlerinin, holdinglerinin, kamu kuruluşlarının öncü projelerinde görev almıştır. Erkan, Turkcell Superonline’daki görevinden önce 2006 yılından itibaren Aneltech’de Telekom, Mobil, ICT, savunma sanayi ve endüstriyel ürünler sektörlerine yönelik çözümlerin İş Birim Yöneticiliği görevini sürdürmüştür.
Ataç TANSUĞ
Ataç TANSUĞ - Genel Müdür Yardımcısı / Network
Ataç Tansuğ, Turkcell Superonline ailesine Mayıs 2013 tarihinde Networkten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak katılmıştır. Tansuğ, lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamıştır. Profesyonel kariyerine 1999 yılında Datapro Information firmasında Sistem Destek Mühendisi olarak başlamıştır. 2002 yılında Alcatel'de Uluslararası NGN Destek Mühendisi olarak göreve başlayan Tansuğ, Alcatel-Lucent'da sırasıyla NGN/IMS Saha Entegrasyon Takım Liderliği, NGN/IMS Saha Entegrasyon, 2. ve 3. Seviye Teknik Destek, ARGE Takım Müdürlüğü görevlerini üstlenmiştir. 2008 sonu itibarıyla Alcatel’in Türkiye-Azerbaycan Bölgesi Sistem Entegrasyon ve İşletim Hizmetleri Direktörlüğü pozisyonuna gelen Tansuğ, 2011’den itibaren Türkiye-Azerbaycan Bölgesi Global Customer Delivery Direktörlüğü görevini yürütmüştür.
Barbaros ÖZDEMİR
Barbaros ÖZDEMİR - Genel Müdür Yardımcısı / Kurumsal Satış
Barbaros Özdemir, Turkcell Superonline ailesine Ocak 2008 tarihinde Kurumsal Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak katılmıştır. Özdemir, lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Teknolojisi ve Programcılığı Bölümü’nde tamamlamıştır. Profesyonel iş hayatına 1990 yılında Yazılımcı/Analist olarak başlayan Özdemir, daha sonra Türk Henkel'de IT Proje Yöneticiliği görevini yürütmüştür. HP Türkiye'de 1996 yılından itibaren, sırası ile finans ve satış bölümlerinde farklı görevlerde bulunmuş, en son HP ISE Doğu Avrupa, Rusya, Ortadoğu, Afrika bölgesinde 21 ülkeden sorumlu Yazılım Ürünleri İş Geliştirme Müdürü görevini yürütmüştür. Özdemir, Turkcell Superonline’daki görevinden önce 2005-2007 yılları arasında, BMC Software‘de Ülke Müdürü ve Borusan Telekom'da Stratejik Müşteriler Satış Direktörü olarak görev yapmıştır.
Burcu BATI
Burcu BATI - Genel Müdür Yardımcısı / Finans
Burcu Batı, Turkcell Superonline ailesine Temmuz 2014’te Finanstan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak katılmıştır. Batı, lisans eğitimini 2001 yılında Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi bölümünde tamamlamış olup, profesyonel kariyerine, 2001 yılında PriceWaterhouseCoopers’da denetçi olarak başlamıştır. Turkcell Grup bünyesine 2004 yılında Finansal Raporlama Yöneticisi olarak katılan Burcu Batı, Turkcell Superonline’daki görevinden önce, Turkcell Grup Finans bünyesinde Grup Kontrol Direktörlüğü görevini yürütmekteydi.
Ceyhun ÖZATA
Ceyhun ÖZATA - Genel Müdür Yardımcısı / Bireysel Satış
Ceyhun Özata, Turkcell Superonline ailesine Temmuz 2008 tarihinde Müşteri Deneyimi Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak katılmıştır. Özata, ön lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Elektronik Bölümü’nde, lisans eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümü’nde tamamlamıştır. Profesyonel iş hayatına 1995-1996 yılları arasında Reuters ’da Müşteri Danışmanı olarak başlamıştır. İxir AŞ’de 1999-2001 yılları arasında Müşteri İlişkileri Müdür Yardımcısı ve Ürün ve İş Geliştirme Müdürü pozisyonlarında görev almıştır. Özata, Turkcell Grup tarafından satın alınmadan önce Superonline’da, 2002 yılından itibaren Proje Müdürlüğü, Online Satış Müdürlüğü, CRM&Direkt Satış Direktörlüğü ve Pazarlama Direktörlüğü görevlerinde bulunmuştur.
Çiğdem AYÖZGER ÖNAL
Çiğdem AYÖZGER ÖNAL - Genel Müdür Yardımcısı / Hukuk ve Regülasyon Stratejileri
Çiğdem Ayözger Önal, Turkcell Superonline ailesine Ekim 2013’te Hukuk ve Regülasyon Stratejilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak katılmıştır. Çiğdem Ayözger Önal, 1999 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi’nde Rekabet Hukuku yüksek lisansını ve London School of Economics’de Karşılaştırmalı Hukuk alanında çalışmalarını tamamlamıştır. Halen İstanbul Üniversitesi’nde hukuk doktora çalışmasına devam etmektedir. Profesyonel hayatına 2000-2002 yılları arasında Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde Araştırma Görevlisi olarak başlayan Önal, 2002-2003 yılları arasında Eldem Hukuk Bürosu’nda görev almış; 2004-2005 yılları arasında Garanti Bankası’nda avukat olarak çalışmıştır. 2005 yılında Turkcell Grup bünyesine katılan Çiğdem Önal, Turkcell Superonline’daki görevinden önce Turkcell Regülasyon Stratejileri bölümünde Regülasyon İşleri Müdürlüğü görevini yürütmekteydi.
Emre ERDEM
Emre ERDEM - Genel Müdür Yardımcısı / Operatör İlişkileri ve Toptan Satış Yönetimi
Emre Erdem, Turkcell Superonline ailesine Şubat 2007’de yönetici olarak katılmıştır. Erdem, lisans eğitimini 2000 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamıştır. Erdem, profesyonel hayatına 2000-2003 yılları arasında Ernst&Young firmasında Denetim Uzmanı olarak başlamıştır. Borusan Telekom’da 2004 yılında Faturalandırma & Müşteri Hesapları Müdürü olarak çalışmaya başlayan Emre Erdem, 2007 yılında Turkcell Superonline ailesine katılmış ve sırasıyla Faturalama, Tahsilat&Gelir Güvencesi ve Süreç Yönetimi ekiplerinde yönetici olarak görev almıştır. Erdem, 2009 yılından itibaren Operatör İlişkileri ve Toptan Satış Yönetimi ekibini yönetmiş, Şubat 2013’te Operatör İlişkileri ve Toptan Satış Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı‘na getirilmiştir.
Hatice AYAN
Hatice AYAN - Müdür / Kurumsal İletişim
Hatice Ayan, Turkcell Superonline ailesine Ağustos 2013 tarihinde Kurumsal İletişim Müdürü olarak katılmıştır. Ayan, lisans eğitimini 1993 yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü’nde tamamlamıştır. Profesyonel hayatına, 1994 yılında Bordata’da Sistem Destek Mühendisi olarak başlayan Ayan, daha sonra sırasıyla Logosoft’ta ürün müdürlüğü, Probil’de Program Yönetimi Birim Yöneticiliği görevlerinde bulunmuş, İdea E-Learning şirketinde Pazarlama Müdürü olarak çalışmıştır. Sonrasında Airties’da Pazarlama Müdürü olarak görev yapan Hatice Ayan, Turkcell Superonline’a katılmadan önce, 2010-2013 yılları arasında Turkcell Kurumsal İletişim bölümünde görev yapmıştır.
Meltem Şahin
Meltem ŞAHİN - Genel Müdür Yardımcısı / Pazarlama
Meltem Şahin, Turkcell Superonline ailesine Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak katılmıştır. Şahin, lisans eğitimini Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü'nde ve yüksek lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi’nde İşletme Bölümü’nde tamamlamıştır. Profesyonel hayatına, 1999 yılında Procter & Gamble’da Süreç Mühendisi olarak başlayan Şahin, 2000-2005 yılları arasında Sony Ericsson Kontrol-Lojistik Müdürlüğü ve Bölgesel Yönetim’de EMEA Grup Kontrolörü olarak çalışmıştır. 2005 yılında Turkcell Grup bünyesine katılan Şahin, Turkcell’de Pazarlama fonksiyonu içerisinde bir çok farklı rol üstlenmiş olup, Turkcell Superonline’daki görevinden önce Turkcell Bireysel Pazarlama bölümünde Müşteri Deneyimi Yönetimi Direktörü görevini yürütmekteydi.
Serdar Güngör
Serdar GÜNGÖR - Bireysel Müşteri Deneyimi Yönetimi Müdürü
Serdar Güngör, Turkcell Superonline ailesine Mart 2013 tarihinde Bireysel Müşteri Deneyimi Yönetimi Müdürü olarak katılmıştır. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İşletme bölümünde, Yüksek Lisans eğitimini ise İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamlayan Güngör, profesyonel çalışma hayatına Rumeli Telekom’un İnsan Kaynakları departmanında başladı. Turkcell Global-Bilgi’de çalıştığı 2000-2007 yılları arasında önce Çağrı Merkezi Yöneticiliği sonrasında ise Proje Yöneticiliği görevlerini yürüttü. 2007-2012 yılları arasında ise Turkcell’de Kurumsal Müşteri Deneyimi Yönetimi Müdürlüğü görevini yürütmüştür.
Neslihan Gömeçli
Neslihan GÖMEÇLİ - Müdür / İnsan Kaynakları
Neslihan Gömeçli, Turkcell Superonline ailesine Eylül 2014’te İnsan Kaynakları Müdürü olarak katılmıştır. Gömeçli, lisans eğitimini 2000 yılında Galatarasay Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamıştır. Profesyonel iş hayatına aynı yıl Doğuş Otomotiv Holding’te İnsan Kaynakları Uzmanı olarak başlamış, 2003-2005 yılları arasında Toyota Motor Manufacturing Türkiye’de İnsan Kaynakları Planlama Uzmanı olarak görev yapmıştır. 2005 yılında Turkcell İletişim Hizmetleri’nde çalışmaya başlayan Gömeçli, sırasıyla Organizasyonel Gelişim ve İnsan Kaynakları İş Ortağı ekiplerinde görev almış olup, Mayıs 2009’dan bu yana Bireysel Pazarlama ve Satış, Kurumsal Pazarlama ve Satış, Grup Finans, Grup İnsan Kaynakları, Regülasyon ve Hukuk fonksiyonlarından sorumlu İnsan Kaynakları Müdürlüğü görevini yürütmekteydi.