Facebook Google+ Twitter

Yönetim Takımımız

Murat ERKAN
Murat ERKAN - Genel Müdür
Murat Erkan, Turkcell Superonline ailesine Haziran 2008 tarihinde Genel Müdür olarak katılmıştır. Erkan, 1992 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Telekomünikasyon Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuştur. Profesyonel iş hayatına Toshiba’da başlayan Erkan, Biltam Mühendislik’te Uygulama Mühendisi olarak görev almış, ardından Cisco Türkiye’de Türkiye’nin ilk “Sistem Mühendisi” olmuştur. Murat Erkan Cisco’da, aralarında Turkcell’in de olduğu Türkiye’nin önde gelen finans ve telekom şirketlerinin, holdinglerinin, kamu kuruluşlarının öncü projelerinde görev almıştır. Erkan, Turkcell Superonline’daki görevinden önce 2006 yılından itibaren Aneltech’de Telekom, Mobil, ICT, savunma sanayi ve endüstriyel ürünler sektörlerine yönelik çözümlerin İş Birim Yöneticiliği görevini sürdürmüştür.
Ataç TANSUĞ
Ataç TANSUĞ - Genel Müdür Yardımcısı / Network
Ataç Tansuğ, Turkcell Superonline ailesine Mayıs 2013 tarihinde Networkten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak katılmıştır. Tansuğ, lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamıştır. Profesyonel kariyerine 1999 yılında Datapro Information firmasında Sistem Destek Mühendisi olarak başlamıştır. 2002 yılında Alcatel'de Uluslararası NGN Destek Mühendisi olarak göreve başlayan Tansuğ, Alcatel-Lucent'da sırasıyla NGN/IMS Saha Entegrasyon Takım Liderliği, NGN/IMS Saha Entegrasyon, 2. ve 3. Seviye Teknik Destek, ARGE Takım Müdürlüğü görevlerini üstlenmiştir. 2008 sonu itibarıyla Alcatel’in Türkiye-Azerbaycan Bölgesi Sistem Entegrasyon ve İşletim Hizmetleri Direktörlüğü pozisyonuna gelen Tansuğ, 2011’den itibaren Türkiye-Azerbaycan Bölgesi Global Customer Delivery Direktörlüğü görevini yürütmüştür.
Barbaros ÖZDEMİR
Barbaros ÖZDEMİR - Genel Müdür Yardımcısı / Kurumsal Satış
Barbaros Özdemir, Turkcell Superonline ailesine Ocak 2008 tarihinde Kurumsal Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak katılmıştır. Özdemir, lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Teknolojisi ve Programcılığı Bölümü’nde tamamlamıştır. Profesyonel iş hayatına 1990 yılında Yazılımcı/Analist olarak başlayan Özdemir, daha sonra Türk Henkel'de IT Proje Yöneticiliği görevini yürütmüştür. HP Türkiye'de 1996 yılından itibaren, sırası ile finans ve satış bölümlerinde farklı görevlerde bulunmuş, en son HP ISE Doğu Avrupa, Rusya, Ortadoğu, Afrika bölgesinde 21 ülkeden sorumlu Yazılım Ürünleri İş Geliştirme Müdürü görevini yürütmüştür. Özdemir, Turkcell Superonline’daki görevinden önce 2005-2007 yılları arasında, BMC Software‘de Ülke Müdürü ve Borusan Telekom'da Stratejik Müşteriler Satış Direktörü olarak görev yapmıştır.
Ceyhun ÖZATA
Ceyhun ÖZATA - Genel Müdür Yardımcısı / Bireysel Satış
Ceyhun Özata, Turkcell Superonline ailesine Temmuz 2008 tarihinde Müşteri Deneyimi Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak katılmıştır. Özata, ön lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Elektronik Bölümü’nde, lisans eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümü’nde tamamlamıştır. Profesyonel iş hayatına 1995-1996 yılları arasında Reuters ’da Müşteri Danışmanı olarak başlamıştır. İxir AŞ’de 1999-2001 yılları arasında Müşteri İlişkileri Müdür Yardımcısı ve Ürün ve İş Geliştirme Müdürü pozisyonlarında görev almıştır. Özata, Turkcell Grup tarafından satın alınmadan önce Superonline’da, 2002 yılından itibaren Proje Müdürlüğü, Online Satış Müdürlüğü, CRM&Direkt Satış Direktörlüğü ve Pazarlama Direktörlüğü görevlerinde bulunmuştur.
Çiğdem AYÖZGER ÖNAL
Çiğdem AYÖZGER ÖNAL - Genel Müdür Yardımcısı / Hukuk ve Regülasyon Stratejileri
Çiğdem Ayözger Önal, Turkcell Superonline ailesine Ekim 2013’te Hukuk ve Regülasyon Stratejilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak katılmıştır. Çiğdem Ayözger Önal, 1999 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi’nde Rekabet Hukuku yüksek lisansını ve London School of Economics’de Karşılaştırmalı Hukuk alanında çalışmalarını tamamlamıştır. Halen İstanbul Üniversitesi’nde hukuk doktora çalışmasına devam etmektedir. Profesyonel hayatına 2000-2002 yılları arasında Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde Araştırma Görevlisi olarak başlayan Önal, 2002-2003 yılları arasında Eldem Hukuk Bürosu’nda görev almış; 2004-2005 yılları arasında Garanti Bankası’nda avukat olarak çalışmıştır. 2005 yılında Turkcell Grup bünyesine katılan Çiğdem Önal, Turkcell Superonline’daki görevinden önce Turkcell Regülasyon Stratejileri bölümünde Regülasyon İşleri Müdürlüğü görevini yürütmekteydi.
Dilara OĞUR
Dilara OĞUR - Genel Müdür Yardımcısı / Çalışan İlişkileri Yönetimi
Dilara Oğur, Turkcell Superonline ailesine 2011’de Turkcell Superonline’ı da kapsayacak şekilde Turkcell Grup Çalışan İlişkilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak katılmıştır. Oğur, lisans eğitimini 1996 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamış, profesyonel hayatına 1996-1999 yılları arasında çalıştığı Peritus’ta Kalite Yöneticisi olarak başlamıştır. Turkcell ailesine katıldığı 1999 yılından itibaren çeşitli uzmanlık ve yöneticilik pozisyonlarında görev almıştır.
Emre ERDEM
Emre ERDEM - Genel Müdür Yardımcısı / Operatör İlişkileri ve Toptan Satış Yönetimi
Emre Erdem, Turkcell Superonline ailesine Şubat 2007’de yönetici olarak katılmıştır. Erdem, lisans eğitimini 2000 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamıştır. Erdem, profesyonel hayatına 2000-2003 yılları arasında Ernst&Young firmasında Denetim Uzmanı olarak başlamıştır. Borusan Telekom’da 2004 yılında Faturalandırma & Müşteri Hesapları Müdürü olarak çalışmaya başlayan Emre Erdem, 2007 yılında Turkcell Superonline ailesine katılmış ve sırasıyla Faturalama, Tahsilat&Gelir Güvencesi ve Süreç Yönetimi ekiplerinde yönetici olarak görev almıştır. Erdem, 2009 yılından itibaren Operatör İlişkileri ve Toptan Satış Yönetimi ekibini yönetmiş, Şubat 2013’te Operatör İlişkileri ve Toptan Satış Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı‘na getirilmiştir.
Hatice AYAN
Hatice AYAN - Müdür / Kurumsal İletişim
Hatice Ayan, Turkcell Superonline ailesine Ağustos 2013 tarihinde Kurumsal İletişim Müdürü olarak katılmıştır. Ayan, lisans eğitimini 1993 yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü’nde tamamlamıştır. Profesyonel hayatına, 1994 yılında Bordata’da Sistem Destek Mühendisi olarak başlayan Ayan, daha sonra sırasıyla Logosoft’ta ürün müdürlüğü, Probil’de Program Yönetimi Birim Yöneticiliği görevlerinde bulunmuş, İdea E-Learning şirketinde Pazarlama Müdürü olarak çalışmıştır. Sonrasında Airties’da Pazarlama Müdürü olarak görev yapan Hatice Ayan, Turkcell Superonline’a katılmadan önce, 2010-2013 yılları arasında Turkcell Kurumsal İletişim bölümünde görev yapmıştır.
Nevra Duygu DURU
Nevra DUYGU DURU - Genel Müdür Yardımcısı / Pazarlama
Nevra Duygu Duru, Turkcell Superonline ailesine 2012’de Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak katılmıştır. Duru, lisans eğitimini 1996 yılında Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamlamıştır. MBA eğitimini 1998 yılında ABD’de Cornell Üniversitesi’nde tamamlayan Duru, profesyonel hayatına Procter & Gamble firmasında başlamış, 1998-2001 yılları arasında Assistant Brand Manager olarak görev yapmıştır. Nevra Duru, 2001 yılından itibaren Turkcell Bireysel Pazarlama Gelir ve Ürün Yönetimi ekibinde görev almıştır. 2003 yılından itibaren Turkcell Kurumsal Pazarlama’da çeşitli görevlerde bulunan Duru, Turkcell Superonline’daki görevinden önce Kurumsal Pazarlama Mobil Ses ve Mesajlaşma biriminin yöneticiliğini yapmıştır.
Önder ŞENOL
Önder ŞENOL - Genel Müdür Yardımcısı / Finans
Önder Şenol, Turkcell Superonline ailesine Ekim 2006’da Finanstan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak katılmıştır. Şenol, lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Bölümü’nde ve yüksek lisans eğitimini aynı üniversitenin İşletme Bölümü’nde tamamlamıştır. Profesyonel hayatına 1996 yılında Karon&ICE Securities AŞ’de iş analisti olarak başlamıştır. Şenol, Turkcell Superonline’daki görevinden önce 1999-2006 yılları arasında Turkcell Finans departmanında çeşitli pozisyonlarda bulunmuştur.