Facebook Google+ Twitter

Turkcell Superonline internette en iyiyi arayanlara sesleniyor

“SADECE İYİSİ YETMEZ!" DİYENLERİN İNTERNETİ TURKCELL SUPERONLINE'DAN

Turkcell Superonline, yeni reklam kampanyasında "Çünkü sadece iyisi yetmez” " söylemi ile marka kimliğini ayrıcalıklı ve öncü bir konuma taşıyor.

Fiber teknolojisiyle, Türkiye'de ışık hızında internet çağını başlatan ve evlere kadar saniyede 1000 Mb internet götüren ilk ve tek operatör olan Turkcell Superonline, internet kullanıcıları için daha iyisini sunmaya devam ediyor.

Turkcell Superonline, müşterilerine sunduğu en ileri teknolojiyi vurgulamak amacıyla oluşturduğu yeni imaj kampanyasında “Çünkü sadece iyisi yetmez” söylemiyle en iyiyi arayanlarla markanın buluşmasını anlatıyor. “Daha da iyiye sahip olma" motivasyonunu tetiklemek ve mevcut olandan daha da ötesi olduğunu belirterek merak yaratabilmek amacıyla yola çıkılan kampanya; "geride kalmamak", iyinin de iyisine sahip olmak ve trendlerin öncüsü olmak isteyenlere yönelik olarak kurgulandı.

urkcell Superonline bu kampanya ile birlikte, marka kimliğinde de bir yenilemeye giderek markasını ayrıcalıklı, öncü bir konuma taşımayı hedefliyor.. Turkcell Superonline, interneti ne amaçla kullanırlarsa kullansınlar, müşterilerine “ışık hızıyla” kaliteli internet bağlantısı sunmayı ve tüketicilerin öncelikli tercihi olmayı hedefliyor.

Güzel Sanatlar Saatchi & Saatchi tarafından hazırlanan kampanyanın filmlerinin yönetmenliğini, Kala Film’den Serter Tırmık yaptı. Çekimleri 3 gün boyunca 12 farklı dekor ve 5 farklı mekanda gerçekleştirilen üç ayrı film, karakterlerin internetteki farklı rolleri arasında küçük bir yolculuğa çıkıyor. Gladyatörden rock yıldızına, çiftçiden astroloğa, öğrenciden yarışçıya değişik kimliklere giren, kadın, erkek ve çocuktan oluşan 3 ana karakter, sanal dünyanın renkliliğini birebir sergiliyor. İnterneti farklı amaçlar için kullanan tüketicileri temsil eden karakterler, “internette sadece iyisi yetmez” diyorlar, Turkcell Superonline'la en iyi deneyimi yaşıyorlar.

Kampanya, 360 derece iletişim desteği alacak ve özellikle Turkcell Superonline’ın evlere kadar fiber hizmeti verdiği 12 şehir* başta olmak üzere tüm yurtta yıl sonuna kadar görünür olacak.

*Turkcell Superonline’ın eve kadar fiber internet hizmeti verdiği fiber iller: İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Antalya, Adana, Mersin, Gaziantep, Samsun, Trabzon, Kayseri

TURKCELL SUPERONLINE “SADECE İYİSİ YETMEZ” REKLAM FİLMİ

KÜNYE

REKLAM AJANSI GÜZEL SANATLAR / SAATCHI & SAATCHI

REKLAMVEREN TURKCELL SUPERONLINE

REKLAMVEREN YETKİLİSİ NEVRA DUYGU DURU, GÜLİZ AKSOY TÜRKER, BELMA ŞAHİN, GÖKÇE YUVGUN, DİLARA İNAN ÖZBAY, BURCU SELCAN, DOĞAN KURT

YARATICI EKİP KAAN ERTÜZ, PINAR ERCAN, MUSTAFA ORAL, OYA KARABAL RAPAYAZDİÇ, NERGİZ HERDEM, SERKAN ÜN, AHMET ÇİÇEK, ONUR CAYMAZ

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ PINAR DÜLGERLER, NEVRA AKIN OKTAY, ÖZGE ÖNCÜL, BUKET ARCA

STRATEJİK PLANLAMA YELDA AKTUNA, ZEYNEP DEMİRCİ, DENİZ KIRAN

MEDYA PLANLAMA MINDSHARE

AJANS YAPIMCISI OKAN CEZAYİRLİ

YAPIMEVİ – YÖNETMEN KALA FİLM – SERTER TIRMIK

MECRALAR TV, GAZETE, DERGİ, RADYO, DİJİTAL ve SOSYAL MEDYA