Facebook Google+ Twitter

Gaziantep’in fiber internet ağı genişliyor…

TURKCELL SUPERONLINE’DAN GATEM’E 1000 MB FİBER İNTERNET

Turkcell Superonline, Gaziantep Ticaret ve Endüstri Merkezi’nde (GATEM) yer alan tüm sitelere 1000 Mb hızında fiber internet hizmetini getirdi.

Tüm GATEM’i kapsayan altyapı çalışmalarını tamamlayan Turkcell Superonline, sadece GATEM için 10 km uzunluğunda kazı yaptı ve 14 km fiber optik kablo kullandı. Turkcell Superonline, yaklaşık 1500 ofislik kapasitesi olan GATEM’de ilk olarak İnşaat Malzemeleri ve Gıda Toptancıları sitelerini kapsayan 750 ofislik bölüme aktif olarak 1000 Mb’e varan fiber internet hizmeti veriyor. Kalan 750 ofislik tüm siteler için de altyapısı hazır durumda olan Turkcell Superonline, yönetimlerin talep etmesi halinde kullanıcılarına teknolojide olduğu gibi ticarette de dünya ile yarışma fırsatı sunuyor.

Turkcell Superonline Kurumsal Satış Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Barbaros Özdemir, GATEM’e yaptıkları yatırımla tüm siteleri “ışık hızında” fiber internet altyapısına kavuşturduklarını belirterek, “Satışa açtığımız Gıda Toptancıları ve İnşaat Malzemecileri sitelerindeki pek çok müşterimizden kısa sürede çok olumlu geri bildirimler aldık, müşterilerimizin memnuniyetleri bizi çok gururlandırıyor. GATEM bünyesindeki diğer sitelere de anlaşmalarımızı en kısa sürede tamamlama çağrısı yapıyoruz ki kendi sitelerindeki işyerlerini de bu altyapıdan bir an önce yararlandırsınlar.” dedi.

Özdemir ayrıca, sadece ışık hızında fiber internet erişimiyle değil, GATEM sakinlerinin, Turkcell Superonline’ın sabit ücret ödemeden internet ve telefon hizmetlerini bir arada alabilme fırsatı sunduklarını da vurguladı: “Müşterilerimize Turkcell Superonline’ın kendi kurduğu fiber optik altyapısı sayesinde, 2-4-8 Mbps gibi tarihe karışan hızlar yerine, en az 20 Mbps hızındaki interneti çok avantajlı fiyatlarla sunuyoruz. Sabit ücret ödeme zorunluluğundan da kurtardığımız müşterilerimiz, sabit telefon hatlarını Turkcell Superonline’a taşımaları durumunda yıllarca kullandıkları numarayı değiştirmeden, üstelik telefon görüşmelerinde yüzde 40’lara varan oranlarda tasarruf sağlıyorlar.”

Turkcell Superonline Fiber İnternet hizmetiyle tanışmak isteyen GATEM sakinleri, 0850 222 0 222 numaralı çağrı merkezini arayabilir, Turkcell Superonline Abone Merkezlerine ya da en yakın Turkcell İletişim Merkezi’ne başvurabilirler.

Turkcell Superonline hakkında

Türkiye’nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam etmektedir. Turkcell Superonline, Türkiye’de evlere kadar 1000 Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, genişbant internet erişimi, toplu ses taşıma, kiralık veri hattı, datacenter ve bulut bilişim hizmetleri ile katma değerli servisler sunmaktadır.