Facebook Google+ Twitter

Turkcell Superonline’dan 14 Şubat’a Özel Yarışma

Turkcell Superonline ile Sevgililer Günü’nde bu yıl “İnternete Aşkla Bağlan”

Turkcell Superonline 2-14 Şubat tarihleri arasında www.facebook.com/superonline adresinden Sevgililer Günü’ne özel “İnternete Aşkla Bağlan” bilgi yarışması düzenliyor. Yarışmaya katılan 5 kişi iPad, 5 kişi XBOX 360 kazanacak.

Turkcell Superonline’ın www.facebook.com/superonline adresinde yer alan ‘İnternete Aşkla Bağlan’ sayfası üzerinde düzenlenen bilgi yarışmasında kampanya süresince en fazla soruya en kısa sürede doğru cevap vererek yarışmayı 1-5. sırada tamamlayan 5 kişi iPad, 6-10. sırada tamamlayan 5 kişi ise XBOX 360’ın sahibi olacak.

Kampanyadan yararlanmak için www.facebook.com/superonline adresini beğenerek, aynı adreste yer alan ‘Aşkla Bağlan’ sayfasından kampanyaya giriş yapmak ve ‘Bilgilerim’ bölümünde yer alan bilgileri doğru ve eksiksiz doldurmak yeterli. Her kullanıcının günde 10 kez yarışma hakkına sahip olacağı yarışmada, arkadaşlarını davet edenler her 1 Facebook Arkadaşı için günlük 1 yarışma hakkı daha kazanacaklar.

Yarışma süresince en fazla soruyu en kısa sürede cevaplayan ilk 10 kişi www.facebook.com/superonline adresinde yer alan ‘Aşkla Bağlan’ sayfasındaki ‘En İyi 10’ bölümünde ilan edilecek. Yarışma sonunda bu listenin ilk 10 sırasında yer alan kullanıcılar ödül almaya hak kazanacak.

Turkcell Superonline hakkında

Türkiye’nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam etmektedir. Turkcell Superonline, Türkiye’de evlere kadar 1000 Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, genişbant internet erişimi, toplu ses taşıma, kiralık veri hattı, datacenter ve bulut bilişim hizmetleri ile katma değerli servisler sunmaktadır.