Facebook Google+ Twitter

Dünya ve Türk Sinemasının En İyileri FilmClub İle HD Yayın Kalitesinde Turkcell Superonline’da

Hollywood yapımı macera filmleri, en eğlenceli animasyonlar, korku filmleri, Oscarlı filmler, ustalardan seçmeler ve “mutlaka izlemeniz gereken 1001 film”, Superplay’in üç yeni film kanalında HD kalitesinde, 7x24 kesintisiz ve 2 ay boyunca ücretsiz olarak bugünden itibaren izlenecek.

Türkiye’nin internet üzerinden ilk ve tek HD Lig TV yayını yapan Superonline, Türkiye’de bir ilki daha gerçekleştirerek FilmClub ile film keyfini HD kalitesinde kullanıcılarına sunuyor. Superonline, SuperPlay ile FilmClub’da; macera, animasyon, korku ve Türk filmlerini; FilmClub2’de, kaçırılan filmlerin tekrarını; Club1001’de ise “mutlaka izlenmesi gereken filmler”i sinema tutkunlarıyla HD kalitesinde ve 7x24 kesintisiz buluşturuyor.

FilmClub: Hollywood yapımı nefes kesen macera filmleri, küçükler ve büyükler için en eğlenceli animasyonlar ve korku filmleri ile Uzak Doğu sinemasının sıra dışı yapımlarını ve Türk sinemasının başarılı örneklerini izleme olanağı sağlıyor. Unutulmaz Indiana Jones serisinden Kung Fu Panda, Funny Games, Paranormal Activity, Sukiyaki Western Django, Wanted’a son yılların en beğenilen yapımları ile Kanal-i-zasyon gibi Türk filmleri, FilmClub’ın zengin programında yer alıyor.

FilmClub2: FilmClub’da gösterilen filmleri yaklaşık iki saat sonra tekrar yayınlayarak, hiçbir filmin kaçırılmamasını sağlıyor, böylece aynı anda izleyiciler 2 farklı film seçeneğiyle karşılaşıyor.

Club1001: Bu kanalda yakın döneme damgasını vurmuş modern klasikler, usta yönetmenlerin unutulmaz filmleri, Oscar kazanmış yapımlar gibi dünya sinemasının seçkin ve ödüllü dramalarından oluşan “mutlaka görülmesi gereken 1001 filmi” izleyicilerle buluşuyor. Heat, Last Temptation of Christ, Fight Club gibi yakın döneme damgasını vurmuş modern klasikler, The Wind That Shakes the Barley, Ricky, Gomorra gibi dünya sinemasının seçkin ve ödüllü dramaları Club1001’de sinema tutkunlarıyla buluşuyor.

FilmClub kanalları nasıl izlenir?

FilmClub’da yer alan birbirinden çarpıcı filmleri izlemek için Superonline’ın SuperPlay servisine ücretsiz olarak abone olunabiliyor. FilmClub kanalları, 2 ay boyunca Superonline’ın abonelerine ücretsiz sunuluyor. Aboneler, daha sonra servisten faydalanmak istemeleri halinde aylık 7 TL karşılığında FilmClub kanallarını izleyebilecek.

SuperPlay nedir?

SuperPlay, Superonline’ın internet üzerinden yayın yapan platformudur. Aboneler,Lig TV’de yayınlanan maç ve programları, Fiber İnternetin hızı sayesinde yüksek görüntü kalitesi ve canlı yayın olarak izleyebiliyor. SuperPlay, Türkiye’de Lig TV yayınının televizyon dışında canlı olarak ve HD kalitesinde internet üzerinden izlenebildiği ilk uygulama olması nedeniyle kullanıcılardan yoğun ilgi görüyor.

Superonline ayrıca, SuperPlay ile tıkla izle kolaylığı ile HD yayın kalitesinde kesintisiz film keyfini de internet üzerinden sunuyor. Warner Bros gibi büyük film stüdyoları ile anlaşma yapan Superonline, kendi film kataloğunda yer alan yüzlerce en yeni ve en popüler yerli - yabancı filmleri internet üzerinden ve yüklemeye gerek kalmadan sinemaseverlerle buluşturuyor.

SUPERONLINE Hakkında:

Yenilikçi telekom operatörü Superonline, bireylere ve kurumlara ses, internet ve video alanında iletişim çözümleri sunuyor. Kendi IP omurgasını oluşturmak üzere 2007 yılında başladığı fiber optik altyapı yatırımlarına hızla devam ediyor.

Superonline bireysel müşterilerine, kurduğu fiber altyapısı ile Türkiye de ilk ve tek olarak 100 Mbps’e varan hızlarda fiber internet hizmeti sağlıyor. Bununla birlikte abonelerine yeni nesil ev telefon numarası SüperNumara vererek, telefon hizmetlerini de çok uygun koşullarla sabit ücretsiz olarak tek fatura ile almalarını sağlıyor. Sunduğu İnternet ve Telefon hizmetlerini müşterilerinin ihtiyaç duyacağı katma değerli hizmet yelpazesi ile destekleyen Superonline; SuperPlay servisi ile Ağustos 2009 itibariyle fiberin yüksek hızı sayesinde Türkiye de bir ilk olarak internetten Canlı Lig TV yayını ve anında film izleme keyfini sunarken, SüperSınıf servisi ile öğrencilere internetten eğitim, Güvenlik Paketi ile internette güvenlik hizmeti sunuyor.

Superonline, telefon hizmetleri sayesinde kurumsal müşterilerinin şehir içi, şehirlerarası, uluslararası ve GSM aramalarının ekonomik bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyor; geniş hizmet yelpazesi ile ulusal-uluslararası toplu ses taşıma, uluslararası kiralık veri hattı ve yurtdışı bağlantılı geniş bant internet erişim hizmetleri sunuyor. Türkiye’nin önde gelen kurumlarına hizmet veren Superonline; şirketlere özel iletişim çözümleri, ürün ve hizmetleriyle kurumsal müşterilerin rekabet gücünü arttırıyor.