Facebook Google+ Twitter

Turkcell Superonline’da Lig TV Sezon Sonuna Kadar Ücretsiz

Turkcell Superonline, Fiber İnternet aboneleri için görüntü, telefon ve internet hizmetlerinde büyük avantajlar sağlayan yeni bir kampanya başlattı.“Süper Paket” kampanyası kapsamında; Lig TV’de maç heyecanı sezon sonuna kadar ücretsiz sunulurken, telefon görüşmelerinin ekonomik ve yüksek kalitede yapılmasını sağlayan “SüperNumara”da sabit ücret ödenmiyor ve yüzde 40’a varan indirimlerle konuşuluyor.

Türkiye’de Fiber İnternetin öncüsü Turkcell Superonline, 10 Mbps’den başlayıp 100 Mbps’e varan hızlarda interneti, SuperPlay servislerini ve SüperNumara hizmetini ayda 29 TL’den başlayan fiyatlarla sunan yeni bir kampanya başlattı. Kampanya 31 Mart 2010 tarihine kadar devam edecek.

SüperPlay ile Lig TV yayınları sezon sonuna kadar ücretsiz: Turkcell Superonline Fiber İnternet aboneleri, Superplay ile Lig TV’deki futbol maçlarını ve programlarını internette HD görüntü kalitesinde, canlı ve sezon sonuna kadar ücretsiz seyredebiliyor.

SüperNumara ile telefon görüşmeleri yüzde 40 indirimli: Turkcell Superonline’ın telefon hizmeti SüperNumara ile şehir içi, şehirlerarası, uluslar arası ve GSM görüşmeleri herhangi bir sabit ücret ödenmeden, yüzde 40’a varan indirimlerle gerçekleşiyor. SüperNumara sahibi diğer abonelerle de 2010 yılsonuna kadar sınırsız ve ücretsiz konuşmak mümkün olacak.

SuperPlay’de ilk film hediye: Dünyanın en çok seyredilen filmlerini internette DVD görüntü kalitesiyle sunan Turkcell Superonline, kampanya kapsamında ilk filmi abonelerine hediye ediyor.

Modem ve kurulum Turkcell Superonline’dan: Telefon hattına ihtiyaç duyulmadığı için sabit ücret de ödenmeyen,100 Mbps’e varan hızlarda Fiber İnternete bağlanmak isteyen abonelere modem ve kurulumu Turkcell Superonline tahsis ediyor. Turkcell Superonline’ın “Süper Paket” kampanyasında aboneler, tüm hizmetleri tek faturada alarak, ayrı ayrı gelen faturaların yüküyle de uğraşmıyor.

“Süper Paket”ten yararlanmak isteyenlerin 444 222 0’ı aramaları ya da www.superonline.net adresine başvurmaları yeterli oluyor.

Turkcell Superonline Hakkında:

Yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bireylere ve kurumlara ses, internet ve video alanında iletişim çözümleri sunuyor. Kendi IP omurgasını oluşturmak üzere 2007 yılında başladığı fiber optik altyapı yatırımlarına hızla devam ediyor.

Turkcell Superonline bireysel müşterilerine, kurduğu fiber altyapısı ile Türkiye de ilk ve tek olarak 100 Mbps’e varan hızlarda fiber internet hizmeti sağlıyor. Bununla birlikte abonelerine yeni nesil ev telefon numarası SüperNumara vererek, telefon hizmetlerini de çok uygun koşullarla sabit ücretsiz olarak tek fatura ile almalarını sağlıyor. Sunduğu İnternet ve Telefon hizmetlerini müşterilerinin ihtiyaç duyacağı katma değerli hizmet yelpazesi ile destekleyen Turkcell Superonline; SuperPlay servisi ile Ağustos 2009 itibariyle fiberin yüksek hızı sayesinde Türkiye de bir ilk olarak internetten Canlı Lig TV yayını ve anında film izleme keyfini sunarken, SüperSınıf servisi ile öğrencilere internetten eğitim, Güvenlik Paketi ile internette güvenlik hizmeti sunuyor.

Turkcell Superonline, telefon hizmetleri sayesinde kurumsal müşterilerinin şehir içi, şehirlerarası, uluslararası ve GSM aramalarının ekonomik bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyor; geniş hizmet yelpazesi ile ulusal-uluslararası toplu ses taşıma, uluslararası kiralık veri hattı ve yurtdışı bağlantılı geniş bant internet erişim hizmetleri sunuyor. Türkiye’nin önde gelen kurumlarına hizmet veren Turkcell Superonline; şirketlere özel iletişim çözümleri, ürün ve hizmetleriyle kurumsal müşterilerin rekabet gücünü arttırıyor.